Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Tumblr Takipçi Arttırma Hakkında

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : OKYANUSKURDU
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Yönetici
*******
95
mesajlar
91
konular
2
REP PUANI
Yönetici
Sep 2023
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
10-05-2023, 08:49 PM
Tumblr veya diğer sosyal medya sitelerinde takipçilerinizi artıran siteler ve hizmetler genellikle güvenli değildir ve platformun şart ve koşullarına uymamaktadır. Bu siteler, kullanıcı tabanlarını artırmak için kullanıcıları sahte veya bot hesaplar kullanmaya teşvik eder. Ancak bu uygulama ve hizmetler kullanıcılara ve platforma zarar verebilir ve hesabınızın askıya alınmasına veya feshedilmesine neden olabilir.


Tumblr ve diğer sosyal medya platformlarını kullanmanın temelleri, gerçek topluluklar oluşturmanıza olanak tanır. Bu nedenle sahte kişileri satın almak veya takipçilere fayda sağlayan hizmetleri kullanmak platformun kurallarına aykırıdır.


Takipçi sayınızı artırmak ve daha fazla etkileşim almak istiyorsanız şu doğal yöntemi değerlendirebilirsiniz:


İlgi çekici içerik paylaşın: Başkalarıyla paylaşmak için kaliteli, ilginç ve alakalı içeriği Tumblr'da paylaşın.


Topluluk Katılımı: İlginizi çeken konulardaki topluluklara katılın, diğer kullanıcılarla bağlantı kurun ve onları takip edin. Bu, onu daha geniş bir kitleyle paylaşmanıza yardımcı olacaktır.


Hashtag'leri kullanın: Paylaştığınız içerikle alakalı hashtag'leri ekleyin. Bu, ilgi alanlarınızla ilgili içeriği bulmanızı kolaylaştırır.


Düzenli içerik paylaşın: Düzenli içerik paylaşmak takipçilerinizin sizi unutmasını engelleyecektir.


Gönderi Paylaşın: Özel veya ilginizi çeken bir gönderiyi diğer sosyal medya sitelerinde paylaşarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.


Katılın: Takipçilerinizle sohbet edin, yorumları yanıtlayın ve geri bildirimlerini dinleyin.


Takipçilerinizi organik olarak büyütmek zaman alabilir ancak bu süreç uzun vadede sağlıklı ve sürdürülebilir bir topluluk oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Hesabınıza zarar verebileceği ve platformun kurallarını ihlal edebileceği için sahte hizmetler sunmayın


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi